Ziołowa
pielęgnacja ciała
i włosów

Naturalne i wegańskie fitokosmetyki Poznaj kosmetyki Polana produkt - Strona główna

Herbapol Kosmetyki

Pielęgnacja włosów

Czy wiesz, że peonia, łopian większy, rumianek i lipa to tylko niektóre z skarbów natury, które mogą rewolucjonizować Twoją codzienną pielęgnację włosów? Ich holistyczne działanie nie tylko odżywia włosy, ale również sprawia, że stają się one piękne, zdrowe i pełne życia.

Sprawdź kosmetyki
Dwukierunkowa pielęgnacja

Pielęgnacja skóry

Natura pomoże Ci zadbać o Twoją skórę. To właśnie ona skrywa w sobie wiele dobrodziejstw, które są na wyciągnięcie ręki! Sprawdź, jak działają nasze roślinne składniki... i zobacz, czego tak naprawdę potrzebujesz!

Główne serie kosmetyczne

Pielęgnacja ciała i włosów

Niezbędne w codziennej pielęgnacji (i każdej łazience!), idealne dla całej rodziny naturalne i wegańskie fitokosmetyki Herbapol, zapewniające kompleksową troskę o skórę ciała i włosów. Ich receptury powstały na bazie wysokoskoncentrowanych ekstraktów z ziół i lokalnych owoców.

Produkty Polana - Pielęgnacja ciała i włosów
Dobierz suplementy Pielęgnacja ciała i włosów}
Dobierz suplementy Kremy do rąk
bluszcz lewy

Kremy do rąk

Naturalne wegańskie kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji dłoni zapewnią intensywną pielęgnację bez względu na porę roku.
Skoncentrowane, oryginalne formuły skutecznie pielęgnują skórę, odpowiadając na jej indywidualne potrzeby. Czego oczekujesz od idealnego kremu: szybkiego wchłaniania, nawilżenia, regeneracji, odżywienia, a może rewitalizacji i rozświetlenia? To wszystko znajdziesz w naszych kremach do rąk.

Produkty Polana - Kremy do rąk

Herbapol kosmetyki

Naturalna moc pielęgnacji
z gwarancją Herbapolu

Herbapol kosmetyki to marka stworzona z myślą o kobietach świadomych, które widzą i doceniają siłę drzemiącą w naturze. To połączenie naszej pasji i wiedzy z pielęgnacyjnymi właściwościami roślin i ziół, zamknięte w opakowaniach przyjaznych środowisku.

Zobacz więcej

Wartości marki Herbapol kosmetyki

Wierzymy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka.

Naszą misją jest tworzenie produktów, które pozwalają żyć w zgodzie z naturą. W duchu poszanowania dla jej zasobów kierujemy się uniwersalnymi wartościami. Stawiamy na rozwiązania ekologiczne i przyjazne dla zwierząt, dbamy o bezpieczeństwo środowiska.

Polecane dla wegan

Polecane
dla wegan

Skuteczność potwierdzona badaniami

Skuteczność
potwierdzona
badaniami

Przyjemność naturalnej pielęgnacji

Przyjemność
naturalnej
pielęgnacji

Opakowania z myślą o środowisku

Opakowania
z myślą
o środowisku

Vademecum botaniczne

Czerwona koniczyna

(Trifolium pratense L.) Właściwości czerwonej koniczyny doceniono już wiele lat temu. Pisał o niej angielski botanik J.Gerard, nazywając czerwoną koniczynę „trzylistem łąkowym” lub „trójlistną trawą”. Nazwy te wzięły się od jej charakterystycznych trójlistkowych liści które kojarzone były przez średniowiecznych chrześcijan z Trójcą Świętą.

Kwiaty - vademecum botanicznego