Natural cosmetic &
supplements

OUTSIDE AND INSIDE SKIN CARE

Discover the effective way to holistically care for your skin. The wide range of natural care cosmetics and supplements by Polana will enable you to take care of it from the inside out!

Poznaj kosmetyki Sprawdź suplementy Polana produkt - Main page

Two-way care

Outside care

Polana natural cosmetics will make your skin look radiant. Check the wide range of our creams, oils, facial cleansers and make-up removers, masks and lip balms.

Sprawdź kosmetyki
Dwukierunkowa pielęgnacja

Inside care

Food supplements are an essential addition to your daily care. They treat your skin from the inside. The natural ingredients used in our products are a guarantee of safe use.

Sprawdź suplementy

Główne serie kosmetyczne

bluszcz Polana
kwiat polany KV

Kosmetyki nawilżające

Pielęgnacja stworzona dla każdego typu skóry, ze wskazaniem cery suchej, ale i naczynkowej oraz tłustej i problematycznej – gdzie nawilżanie jest ważne, aby zmniejszyć ilość wydzielanego sebum.
Siła czerwonej koniczyny w naturalny sposób redukująca negatywne skutki promieniowania UV i działania wolnych rodników (zmniejszanie wysuszenia naskórka i poprawa elastyczności i sprężystości skóry) została połączona z ekstraktem z nawilżającego chabra bławatka dla przywrócenia zdrowej kondycji skóry.

Produkty Polana - Kosmetyki nawilżające
Dobierz suplementy Kosmetyki nawilżające}
Dobierz suplementy Kosmetyki rewitalizujące
kwiat polany KV bluszcz lewy

Kosmetyki rewitalizujące

Pielęgnacja rekomendowana dla skór zmęczonych, o osłabionej kondycji, silnie narażonych na negatywne działanie zewnętrzne zanieczyszczeń powietrza – smogu, promieniowania UV, ale również stresu czy nieprawidłowej diety.
Połączenie regenerującej stokrotki i kocanki z siłą czerwonej koniczyny niwelującej efekty działania wolnych rodników wzmacnia skórę, zapobiega pojawianiu się utraty jej nawilżenia i elastyczności. Poprawia koloryt i rozświetlenie skóry nadając jej zdrowy wygląd.

Produkty Polana - Kosmetyki rewitalizujące
bluszcz lewy
kwiat polany KV

Kosmetyki odmładzające

Pielęgnacja przeznaczona dla skóry dojrzałej, z oznakami utraty elastyczności skóry i widocznymi zmarszczkami (zarówno mimicznymi, jak i wiekowymi), przywracająca wygładzenie skóry, poprawę jędrności i młodego wyglądu.
Receptury oparte na maku lekarskim o działaniu przeciwzmarszczkowym  i pozytywnie wpływającej na elastyczność i sprężystość skóry sile czerwonej koniczyny, wyraźnie poprawiają wygładzenie i ujędrnienie skóry – efekt widocznie młodszej skóry.

Produkty Polana - Kosmetyki odmładzające
Dobierz suplementy

Świat Polany

Naturalna moc pielęgnacji
z gwarancją Herbapolu

Polana to marka stworzona z myślą o kobietach świadomych, które widzą i doceniają siłę drzemiącą w naturze. To połączenie naszej pasji i wiedzy z pielęgnacyjnymi właściwościami roślin i ziół, zamknięte w opakowaniach przyjaznych środowisku.

Zobacz więcej
bluszcz lewy

Wartości marki Polana

Wierzymy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka.

Naszą misją jest tworzenie produktów, które pozwalają żyć w zgodzie z naturą. W duchu poszanowania dla jej zasobów kierujemy się uniwersalnymi wartościami. Stawiamy na rozwiązania ekologiczne i przyjazne dla zwierząt, dbamy o bezpieczeństwo środowiska.

Polecane dla wegan

Polecane
dla wegan

Skuteczność potwierdzona badaniami

Skuteczność
potwierdzona
badaniami

Przyjemność naturalnej pielęgnacji

Przyjemność
naturalnej
pielęgnacji

Opakowania z myślą o środowisku

Opakowania
z myślą
o środowisku

bluszcz prawy na dole

Vademecum botaniczne

Czerwona koniczyna

(Trifolium pratense L.) Właściwości czerwonej koniczyny doceniono już wiele lat temu. Pisał o niej angielski botanik J.Gerard, nazywając czerwoną koniczynę „trzylistem łąkowym” lub „trójlistną trawą”. Nazwy te wzięły się od jej charakterystycznych trójlistkowych liści które kojarzone były przez średniowiecznych chrześcijan z Trójcą Świętą.

Kwiaty - vademecum botanicznego
bluszcz lewy bluszcz prawy bottom