Natural cosmetic &
supplements

OUTSIDE AND INSIDE SKIN CARE

Discover the effective way to holistically care for your skin. The wide range of natural care cosmetics and supplements by Polana will enable you to take care of it from the inside out!

Poznaj kosmetyki Polana produkt - Main page

Two-way care

Outside care

Polana natural cosmetics will make your skin look radiant. Check the wide range of our creams, oils, facial cleansers and make-up removers, masks and lip balms.

Sprawdź kosmetyki

Inside care

Food supplements are an essential addition to your daily care. They treat your skin from the inside. The natural ingredients used in our products are a guarantee of safe use.

Główne serie kosmetyczne

Pielęgnacja ciała i włosów

Niezbędne w codziennej pielęgnacji (i każdej łazience!), idealne dla całej rodziny naturalne i wegańskie fitokosmetyki Herbapol Polana, zapewniające kompleksową troskę o skórę ciała i włosów. Ich receptury powstały na bazie wysokoskoncentrowanych ekstraktów z ziół i lokalnych owoców.

Produkty Polana - Pielęgnacja ciała i włosów
Dobierz suplementy Pielęgnacja ciała i włosów}
Dobierz suplementy Pomadki
bluszcz lewy

Pomadki

Codzienna pielęgnacja i ochrona ust dla zachowania komfortu oraz ich perfekcyjnego wyglądu, a także, gdy są one narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, jak wiatr, mróz, słońce czy duże wahania temperatur.

Produkty Polana - Pomadki

Kremy do rąk

Naturalne wegańskie kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji dłoni zapewnią intensywną pielęgnację bez względu na porę roku.
Skoncentrowane, oryginalne formuły skutecznie pielęgnują skórę, odpowiadając na jej indywidualne potrzeby. Czego oczekujesz od idealnego kremu: szybkiego wchłaniania, nawilżenia, regeneracji, odżywienia, a może rewitalizacji i rozświetlenia? To wszystko znajdziesz w naszych kremach do rąk.

Produkty Polana - Kremy do rąk
Dobierz suplementy

Świat Polany

Naturalna moc pielęgnacji
z gwarancją Herbapolu

Polana to marka stworzona z myślą o kobietach świadomych, które widzą i doceniają siłę drzemiącą w naturze. To połączenie naszej pasji i wiedzy z pielęgnacyjnymi właściwościami roślin i ziół, zamknięte w opakowaniach przyjaznych środowisku.

Zobacz więcej

Wartości marki Polana

Wierzymy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka.

Naszą misją jest tworzenie produktów, które pozwalają żyć w zgodzie z naturą. W duchu poszanowania dla jej zasobów kierujemy się uniwersalnymi wartościami. Stawiamy na rozwiązania ekologiczne i przyjazne dla zwierząt, dbamy o bezpieczeństwo środowiska.

Polecane dla wegan

Polecane
dla wegan

Skuteczność potwierdzona badaniami

Skuteczność
potwierdzona
badaniami

Przyjemność naturalnej pielęgnacji

Przyjemność
naturalnej
pielęgnacji

Opakowania z myślą o środowisku

Opakowania
z myślą
o środowisku

Vademecum botaniczne

Czerwona koniczyna

(Trifolium pratense L.) Właściwości czerwonej koniczyny doceniono już wiele lat temu. Pisał o niej angielski botanik J.Gerard, nazywając czerwoną koniczynę „trzylistem łąkowym” lub „trójlistną trawą”. Nazwy te wzięły się od jej charakterystycznych trójlistkowych liści które kojarzone były przez średniowiecznych chrześcijan z Trójcą Świętą.

Kwiaty - vademecum botanicznego