Świat marki
Herbapol

Herbapol Kosmetyki

Pielęgnacja włosów
Czy wiesz, że peonia, łopian większy, rumianek i lipa to tylko niektóre z skarbów natury, które mogą rewolucjonizować Twoją codzienną pielęgnację włosów? Ich holistyczne działanie nie tylko odżywia włosy, ale również sprawia, że stają się one piękne, zdrowe i pełne życia.


Pielęgnacja skóry
Natura pomoże Ci zadbać o Twoją skórę. To właśnie ona skrywa w sobie wiele dobrodziejstw, które są na wyciągnięcie ręki! Sprawdź, jak działają nasze roślinne składniki... i zobacz, czego tak naprawdę potrzebujesz!

Sprawdź
Dwukierunkowa pielęgnacja

Wartości marki Herbapol

Wierzymy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka. Naszą misją jest tworzenie produktów, które pozwalają żyć w zgodzie z naturą. W duchu poszanowania dla jej zasobów kierujemy się uniwersalnymi wartościami. Stawiamy na rozwiązania ekologiczne i przyjazne dla zwierząt, dbamy o bezpieczeństwo środowiska.

Idź
Kwiaty Polany Macierzanka Polana aktywne składniki

Składniki aktywne

Dzięki połączeniu esencji czerwonej koniczny z odpowiednio dobranymi wyciągami z ziół i kwiatów powstały 3 programy naturalnej pielęgnacji, które odpowiadają na różne potrzeby skóry. Poznaj naturalne składniki aktywne naszych produktów.

Przejdź do Vademecum

Gwarancja Herbapolu

Od lat natura odkrywa przed nami swoje tajemnice i inspiruje do poszukiwania skutecznych sposobów troski o zdrowie, samopoczucie i urodę.

Tak powstały kosemtyki Herbapol – holistyczna pielęgnacja skóry i naturalnego piękna, stworzona w oparciu o ekspercką wiedzę botaniczną i wieloletnie doświadczenie zielarskie.

Czytaj więcej