alt="Gwarancja Herbapolu">

Gwarancja Herbapolu

Już od ponad 7O lat dajemy polskim rodzinom to co najlepsze, prosto z natury.

W zgodzie z hasłem „Herbapol – Masz to w naturze” wierzymy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka. Dlatego nasze produkty pozwalają żyć w zgodzie z naturą, korzystać z jej najcenniejszych bogactw, dzielić się nimi z innymi. Świadomie stoimy na straży wartości takich jak troska, wspólne przeżywanie najgłębszych emocji, szacunek, dawanie oraz korzystanie z oparcia innych. Chcemy, aby były one aktualne dziś oraz w przyszłości. By mogły cieszyć się nimi kolejne pokolenia. Wierzymy, że tylko wspólnie możemy troszczyć się o naturę wokół nas, z myślą również o przyszłych pokoleniach.

 

Przyjemność naturalnej pielęgnacji
Skuteczność potwierdzona badaniami

Nasza misja

Czerpiąc inspirację z natury i szanując jej unikalne zasoby, tworzymy wyjątkowe produkty o jakości przewyższającej cenę, zaspokajając rosnące potrzeby konsumentów oraz dostarczając im niepowtarzalnych doznań smakowych, pielęgnacyjnych i wielu pozytywnych emocji.

Marka Herbapol, dbając o wszystkie pokolenia, nieustannie rozwija swoją ofertę o kolejne unikalne produkty oparte na naturalności i zamiłowaniu do tradycji. Zapraszamy Cię do świata, gdzie królują aromatyczne herbaty, pachnące mieszanki ziół, pyszne syropy i napoje oraz pełne owoców dżemy, powidła i konfitury. A teraz i pielęgnacja skóry!

Wartości marki Herbapol

Kwiat Polana Słonecznik
Naturalność

Naturalność

Otwartość

Otwartość

Skuteczność

Skuteczność

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Szczerość

Szczerość

Chcesz jeszcze lepiej poznać Herbapol-Lublin wejdź na stronę:
www.herbapol.com.pl