Dwukierunkowa pielęgnacja

Dwukierunkowa pielęgnacja

Podwójna troska o zdrowie Twojej skóry

Skóra jest naszym największym organem i – podobnie jak oczy – jest lustrem, w którym widać wszystkie zmiany i nieprawidłowości zachodzące w naszym organizmie. Zmiany i zniszczenia zachodzące w skórze w dużym stopniu spowodowane są zanieczyszczeniem środowiska i atmosfery. Stresujący tryb życia, brak odpoczynku i niewłaściwy sposób odżywiania się również nie sprzyjają dbaniu o urodę.

Dlatego bardzo ważne jest, aby pamiętać o kompleksowej pielęgnacji i dobrać odpowiednie preparaty: działające od zewnątrz – kosmetyki, a także od wewnątrz – suplementy diety, które będą stanowiły doskonałe uzupełnienie pielęgnacji.

Sprawdź

Od zewnątrz

Naturalne kosmetyki Polana to unikalne połączenie czerwonej koniczyny z chabrem, stokrotką i makiem, wzbogacone także w inne roślinne ekstrakty. Odpowiednio dobrane do potrzeb i rodzaju skóry, pozwolą Ci zadbać o nią od zewnątrz. Poznaj ofertę Polany – bogatą w składniki, formy preparatów i dającą efekt przyjemnej naturalnej pielęgnacji.

Od wewnątrz

Suplementy diety z wyciągami roślinnymi, witaminami, składnikami mineralnymi połączone z kwasem hialuronowym, koenzymem Q10 i kolagenem to najlepszy sposób wsparcia kondycji skóry od wewnątrz, opracowany przez markę Polana. Suplement w formie napoju przygotujesz po rozcieńczeniu z wodą. Do wyboru napoje o smaku malinowym, gruszkowym lub czarnej porzeczki.

KV dwukierunkowa pielęgnacja

Główną rolę w programach dwukierunkowej pielęgnacji Polana gra czerwona koniczyna, zwana rośliną kobiet. Jest ona składnikiem wszystkich produktów marki – zarówno kosmetyków, jak i suplementów diety.

Dowiedz się więcej
czerwona koniczyna - roślina kobiet

Dwukierunkowa pielęgnacja
- dla naturalnego piękna

Odkryj przyjemność stosowania skutecznej pielęgnacji skóry,
ukrytą w 3 liniach kosmetyków do twarzy oraz suplementów diety,
dopasowanych do różnych potrzeb Twojej skóry.

Nawilżanie

Łączy koniczynę z chabrem, dzięki czemu zapewnia prawidłowe nawilżenie skóry i poprawia jej elastyczność.

rewitalizacja

Łączy koniczynę ze stokrotką - odnawia barierę ochronną skóry, redukuje negatywne efekty działania czynników zewnętrznych i oznaki zmęczenia.

odmładzanie

Łączy koniczynę z ekstraktem maku, spowalnia procesy starzenia, zapewnia odżywienie i wygładzenie skóry.