Świat marki
Polana

Dwukierunkowa pielęgnacja

Poszukując skutecznych, a zarazem bezpiecznych sposobów dbania o zdrowie
i urodę, coraz częściej zwracamy się ku naturze.

Dzieje się tak, ponieważ wiemy, że jest ona naszym niezawodnym sprzymierzeńcem - bogatym źródłem wartościowych składników i inspiracji.

Marka Polana to nie zwykła pielęgnacja, ale holistyczne podejście do dbania o skórę. Starannie opracowane programy pielęgnacyjne oferujące zarówno pielęgnację od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Sprawdź
Dwukierunkowa pielęgnacja

Wartości marki Polana

Wierzymy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka. Naszą misją jest tworzenie produktów, które pozwalają żyć w zgodzie z naturą. W duchu poszanowania dla jej zasobów kierujemy się uniwersalnymi wartościami. Stawiamy na rozwiązania ekologiczne i przyjazne dla zwierząt, dbamy o bezpieczeństwo środowiska.

Idź
Kwiaty Polany Macierzanka Polana aktywne składniki

Składniki aktywne

Dzięki połączeniu esencji czerwonej koniczny z odpowiednio dobranymi wyciągami z ziół i kwiatów powstały 3 programy naturalnej pielęgnacji, które odpowiadają na różne potrzeby skóry. Poznaj naturalne składniki aktywne naszych produktów.

Przejdź do Vademecum

Gwarancja Herbapolu

Od lat natura odkrywa przed nami swoje tajemnice i inspiruje do poszukiwania skutecznych sposobów troski o zdrowie, samopoczucie i urodę.

Tak powstała Polana – holistyczna pielęgnacja skóry i naturalnego piękna, stworzona w oparciu o ekspercką wiedzę botaniczną i wieloletnie doświadczenie zielarskie.

Czytaj więcej